Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film izle sinema izle

Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film izle
Sarah, babası ve amcasıyla birlikte kış boyu boş kalan göl kenarındaki yazlık evlerine çeki düzen vermeye gider. Fakat evde tuhaf olaylarla karşılaşırlar; derinlerden duydukları seslerle yalnız olmadıklarını fark ederler. Bu sırrı çözmeye çalışırken Sarah delirmenin eşiğine gelecek ama aynı zamanda kendi geçmişinin sırları ve gizemleriyle karşılaşacaktır… Uruguay’da yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak 2010 çekilen Issız Ev (La Casa Muda) adlı gerilim filminin yeniden çevrimi olan yapımın yönetmenliğini, bir okyanus gerilimi olan Açık Deniz’de de imzası olan Chris Kentis ve Laura Lau üstleniyorlar. Başrolde ise Martha Marcy May Marlene filminden de tanıdığımız Olsen kardeşlerin en küçüğü Elizabeth var. Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film izle filminin oyuncuları , senaryosu tarafından yazılan filmin yönetmenliğini yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/sessiz-ev-silent-house-turkce-alt-yazi-film-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film full izle , Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film hd izle , Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film izle , Sessiz Ev (Silent House) türkçe alt yazı film online izle , Sessiz Ev türkçe alt yazı film full izle , Sessiz Ev türkçe alt yazı film izle , Sessiz Ev türkçe alt yazı film izlesene , Sessiz Ev türkçe alt yazı film online izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2010 Filmleri , 2011 Filmleri , 2012 Filmleri , 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Aksiyon Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , Gerilim Filmleri , Korku Filmleri , Türkçe Altyazılı Filmleri , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s