Kurtuluş Günü Felaketi Full izle Türkçe Dublaj İzle

Kurtuluş Günü Felaketi Full izle Türkçe Dublaj İzle
Kurtuluş hikayesinin anlatıldığı filmde, dünya düşman uzaylılar tarafından büyük bir saldırıya uğrar. Saldırıyı önlemek için bir teknoloji vardır fakat bu teknolojiyi uygulayabilmek göründüğü gibi kolay olmayacaktır. Kasabadaki itfaiyeci ile bilim adamları biraraya gelerek, kurtarılışı meydana getirmeye uğraşacaklardır.

Kurtuluş Günü Felaketi Full izle Türkçe Dublaj İzle filminin oyuncuları Andrea Brooks , Casey Dubois , Iain Belcher, senaryosu Rudy Thauberger , Sydney Roper tarafından yazılan filmin yönetmenliğini W.D. Hogan yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/kurtulus-gunu-felaketi-full-izle-turkce-dublaj-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Kurtuluş Günü Felaketi , Kurtuluş Günü Felaketi 2013 filmleri izle , Kurtuluş Günü Felaketi 2013 izle , Kurtuluş Günü Felaketi full hd izle , Kurtuluş Günü Felaketi full izle , Kurtuluş Günü Felaketi hd izle , Kurtuluş Günü Felaketi tekparça izle , Kurtuluş Günü Felaketi türkçe dublaj izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , Aksiyon Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , Genel , Türkçe Dublaj Filmler , Vizyondakiler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s