Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Türkçe Dublaj İzle sinema izle

Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Türkçe Dublaj İzle
Filmde, düşleri gerçek anılara dönüştüren Recall isimli bir şirketten hizmet alan Douglas Quaid isimli bir adamın merkezinde yaşananları izliyoruz. Quaid, güzel bir karısı olan sıradan bir fabrika işçisidir ve Rekall şirketinin sunduğu bu olanaktan yararlanarak sıkıcı hayatından uzaklaşmak ister. Kendisine bir süper ajanın anıları yüklenen Quaid için işler hiç de yolunda gitmez ve kendisini bir anda av durumunda buluverir. Yönetici Cohaagen tarafından kontrol edilen silahlı güçler tarafından aranmaya başlayan Quaid, bir özgürlük savaşçısıyla birlik olarak yeraltı direnişinin liderini bulup Cohaagen’i durdurmaya çalışır. Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Türkçe Dublaj İzle filminin oyuncuları Bill Nighy , Bryan Cranston , Colin Farrell , Jessica Biel , Kate Beckinsale, senaryosu James Vanderbilt , Kurt Wimmer , Mark Bomback tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Len Wiseman yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/gercege-cagri-total-recall-turkce-dublaj-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Gerçeğe Çağrı , Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Türkçe Dublaj İzle , Gerçeğe Çağrı İzle , Gerçeğe Çağrı Türkçe Dublaj İzle , Total Recall , Total Recall Türkçe Dublaj İzle, filmin kategorisi ise 2012 Filmleri , 720p Filmleri , Aksiyon Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , Macera Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s