Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 (The Mortal Instruments City of Bones) Türkçe Dublaj izle Türkçe izle

Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 (The Mortal Instruments City of Bones) Türkçe Dublaj izle
Fantastik bir senaryoya sahip olan film türünün benzerlerine nazaran gayet başarılı bir durumda. Baş rollerinde genç oyuncular dışında Game Of Thrones’dan tanınan Lena Headey’da yer almaktadır. Clary (Lily Collins) eğlenmek için gittiği kulüpten geç saatlerde çıkar. New York sokaklarında daha önce hiç karşılaşmadığı bir olaya tanıklık edecektir. Üç genç adam gözleri önünde birini öldürmüştür. Olayın şokunu atlattıktan sonra ilk aklına gelen polise haber vermek olsa da Clary cesede baktığı sırada bir kez daha şok olacaktır. Ceset gözleri önünde kaybolur. Bu durumu kimseye açıklamak kolay olmayacaktır. Görüldüklerini fark eden üç adam, kıza kendilerini dünyaya şeytanları yok etmek için yollanmış gölge avcıları isminde bir klanın üyeleri olarak tanıtacaktır. Romandan uyarlanan film türünde başarılı bir yapım olarak dikkat çekmektedir,Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 (The Mortal Instruments City of Bones) Türkçe Dublaj izle filminin oyuncuları Jamie Campbell Bower , Jonathan Rhys Meyers , Kevin Zegers , Lena Headey , Lily Collins, senaryosu Cormac Mccarthy tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Harald Zwart yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/olumcul-oyuncaklar-kemikler-sehri-2013-the-mortal-instruments-city-of-bones-turkce-dublaj-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 (The Mortal Instruments City of Bones) Türkçe Dublaj izle , Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 izle , Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri 2013 Türkçe Dublaj izle , Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri Türkçe Dublaj izle , The Mortal Instruments City of Bones izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , Fantastik Filmler , Korku Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s