Vahşi Cin ( Goblin ) Full İzle donmadan izle

Vahşi Cin ( Goblin ) Full İzle
Vahşi Cin Goblin Kanada yapımı ve 2010 yılında vizyona girmiş olan bir filmdir. Bilim kurgu ve korku türünde olan filmin IMDB puanı 4.3’tür. Jeffery Scott Lando tarafından yönetilen filmin başrol oyuncuları; Gil Bellows, Camille Sullivan ve Andrew Wheeler’dir. Vahşi Cin Goblin her yıl cadılar bayramında ortaya çıkmakta olan bir yaratık olan Goblin tatil için ormana giden insanlar için kabus olmuştur. Ormana giden insanları yiyen Vahşi Cin Goblin Ormana giden bir grup arkadaşın onun elinden kurtulmasını konu almaktadır. İzlerken korkacağınız ve ürkeceğiniz bir film olan Vahşi Cin Goblin korku filmi seven insanların korkmasına neden olacak bir filmdir,Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Vahşi Cin ( Goblin ) Full İzle filminin oyuncuları Andrew Wheeler , Brandy Kopp , Brendan Beiser , Brett Dier , Camille Sullivan , Colin Cunningham , Donnelly Rhodes , Elizabeth Weinstein , Erin BoyesX Gil Bellows , Glenn Ennis , Jordan Moore , Kathleen Duborg , Reilly Dolman , Tracy Spiridakos, senaryosu tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Francis Lawrence yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/vahsi-cin-goblin-full-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Vahşi Cin ( Goblin ) türkçe Dublaj film full hd izle , Vahşi Cin ( Goblin ) türkçe Dublaj film izle , Vahşi Cin film izle , Vahşi Cin izleX Vahşi Cin türkçe Dublaj film izle, filmin kategorisi ise 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , En İyi 50 Film , Genel , Gerilim Filmleri , Korku Filmleri , Suç Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Vizyondakiler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s