Warhouse 2013 Türkçe Altyazılı izle donmadan izle

Warhouse 2013 Türkçe Altyazılı izle
İMDB: 5.2 Karaliyet denizcisi A.J.Budd kendisini tutsak bulduğu gizemli bir evde uyanır ve çok garip insandışı rakiplerine karşı tekrar tekrar ölümüne mücadele etmek zorunda kalır. Evin eski mahkumu 1. Dünya Savaşı subayı Teğmen Edward Sterling’in gizli bir duvarın arkasında bulduğu günlükleri ona umut olup, onu hayatta tutmaya yardımcı olur. Ama o yazıları yazanın karanlık kaderi neydi? Farklı zamanlardaki bu iki adamın hikayeleri, her ikisininde korkunç önlemler alarak, sonsuz ölümden kaçmalarında ki çaresizlikleri gibi birbirine karışmaktadır.Enyenifilmlerizle.com iyi Seyirler Diler..

Warhouse 2013 Türkçe Altyazılı izle filminin oyuncuları Al Weaver , Joseph Morgan , Matt Ryan , William Troughton, senaryosu Benjamin Read , Luke Massey tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Luke Massey yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/warhouse-2013-turkce-altyazili-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler Warhouse , Warhouse 2013 izle , Warhouse 2013 Türkçe Altyazılı izle , Warhouse izle, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2010 Filmleri , 2011 Filmleri , 2012 Filmleri , 2013 Filmleri , 2014 Filmleri , Aile Filmleri , Animasyon Filmleri , Bilim Kurgu Filmleri , Dram Filmleri , En İyi 50 Film , Genel , Gerilim Filmleri , Gizem Filmleri , Komedi Filmleri , Korku Filmleri , Macera Filmleri , Polisiye Filmleri , Psikolojik Filmleri , Savaş Filmleri , Seri Filmler , Spor Filmleri , Suç Filmleri , Tarih Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Yabancı Filmler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s